Zdjęcia ciążowe Marzeny

Portfolio

Zachęcamy Was do obejrzenia zbioru naszych wybranych zdjęć z sesji ciążowych / kobiet w ciąży. Rozgośćcie się, czujcie się jak u siebie, oglądajcie nasze zdjęcia do woli, natomiast jeżeli pojawią Wam się dodatkowe pytania – pytajcie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Fotografia ciążowa

W portfolio znajdują się nasze przykładowe zdjęcia z sesji ciążowych, wykonanych w domu lub plenerze. Fotografia ciążowa składa się z portretów kobiety w ciąży, oraz zdjęć rodzinnych robionych razem z ukochanym partnerem lub mężem. Sesja ciążowa to możliwość zatrzymania czasu i pokazuje na fotografiach kobiece piękno jak i pozytywne emocje związane z tym stanem. Jesteś […]

W portfolio znajdują się nasze przykładowe zdjęcia z sesji ciążowych, wykonanych w domu lub plenerze. Fotografia ciążowa składa się z portretów kobiety w ciąży, oraz zdjęć rodzinnych robionych razem z ukochanym partnerem lub mężem. Sesja ciążowa to możliwość zatrzymania czasu i pokazuje na fotografiach kobiece piękno jak i pozytywne emocje związane z tym stanem. Jesteś zainteresowana zdjęciami ciążowymi – skontaktuj się z nami.

Portfolio wybranych zdjęć ciążowych