Wyjątkowe Chwile Fotografia – Sylwia Nader i Marcin Borkowski

Opinie klientów

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone chwile, które staraliśmy się zatrzymać na wyjątkowych kadrach przygotowanych specjalnie dla Was. Poniżej publikujemy kilka opinii naszych klientów, za które serdecznie dziękujemy.


Zdjęcia ślubne

Czy po wspaniałym ślubie, coś może nas jeszcze ucieszyć? Tak! Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Sylwii i Marcina, będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Fotografie oddają emocje i klimat naszego ślubu oraz wesela. Dziękujemy Wam za profesjonalizm, kreatywność, zaangażowanie i pasję oraz za wspaniałą atmosferę i poczucie humoru.
Gosia i Szymon – fotografia ślubna


Przepiękne zdjęcia, pokazujące emocje – czyli to co w fotografiach najważniejsze. Oglądam efekty naszej sesji ciążowej i jestem zachwycona. Każde ujęcie jest wspaniałe. Sama Sylwia pełen profesjonalizm, uśmiech i podejście. Sesja była samą przyjemnością, a oglądanie zdjęć jeszcze większą! Dziękuję za piękną pamiątkę z okresu ciąży.

Dorota – fotografia ciążowa


Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów sesji zdjęciowej. Sylwię wybrałam do naszej sesji rodzinnej po przejrzeniu wielu internetowych portfolio lokalnych fotografów. Jej zdjęcia najbardziej przypadły mi do gustu i nie zawiodłam się. Nasza sesja wyszła przepięknie. Sylwia wykazała się profesjonalizmem obsługi na każdym etapie: przed sesją, w trakcie oraz po. O jej wyczuciu artystycznym nie ma co pisać, wystarczy popatrzeć na zdjęcia. Znajomi po obejrzeniu zdjęć pytają o namiary, a ja rozdaję je z prawdziwa przyjemnością.

Monika – fotografia rodzinna