Jest nam bardzo miło, że odwiedziliście naszą stronę internetową Wyjątkowe Chwile Fotografia. Nazywamy się: Sylwia Nader i Marcin Borkowski. Jesteśmy parą w życiu zawodowym jak i prywatnym. Wspólnie idziemy przez życie, dzieląc pasję do fotografii, która od lat nas inspiruje, rozwija i daje nam wiele radości. Stale szukamy prawdziwych emocji i wyjątkowych chwil, które są warte utrwalenia na zdjęciach. Fotografia, to nasza pasja. Uwielbiamy fotografować ludzi i wszystko to, co Nas otacza. Zatrzymujemy na dłużej wyjątkowe i niepowtarzalne chwile. Sprawia nam to ogromną frajdę oraz przyjemność.

Wykonujemy pełen zakres usług fotograficznych tj.: fotografię ślubną, sesje ciążowe, zdjęcia dziecięce, zdjęcia rodzinne, portrety, fotoreportaż oraz fotografię okolicznościową (chrzest, pierwsza komunia święta, reportaże z innych imprez). Pracujemy głównie na terenie Mazowsza (Warszawa, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Lesznowola, Tarczyn, Prażmów ) i w najbliższych okolicach na terenie województwa mazowieckiego.

W swojej pracy zaufaliśmy produktom firmy Nikon. Posiadamy pełnoklatkowe profesjonalne lustrzanki: Nikon D800 i D610, które w połączeniu z jasnymi obiektywami Nikon, dają wyjątkową jakość zdjęć oraz pozwalają na pracę w najtrudniejszych warunkach. Posiadamy lampy błyskowe: Nikon SB-910 / SB-900, natomiast od czasu do czasu do stabilizacji używamy statywu Velbon Sherpa 600R. Nasze aparaty pozwalają nam na zapisywanie zdjęć bezpośrednio na dwóch kartach pamięci, co jeszcze bardziej zabezpiecza wykonane zdjęcia przed np. uszkodzeniem karty pamięć. Jeszcze nam się nie zdarzyła żadna awaria sprzętu, ale jesteśmy przygotowani na najgorsze, aby nasz klient miał pewność że jego zdjęcia są bezpieczne.

Sylwia Nader i Marcin Borkowski

Cały czas doskonalimy nasz warsztat fotograficzny i bierzemy udział w różnych kursach oraz warsztatach fotograficznych:

  • Kurs liturgiczny w zakresie fotografowania w czasie uroczystości liturgicznych. Miejsce: Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie Sekcja św. Jana Chrzciciela Centrum Formacji Liturgiczno-Biblijnej. Posiadamy legitymacje numer IX/002 i IX/036, które uprawniają nas do fotografowania podczas uroczystości liturgicznych w kościele m.in.: chrzest, pierwsza komunia święta, ślub, bierzmowanie (www.pwtw.pl)
  • 4-miesięczny intensywny kurs fotografii tradycyjnej i cyfrowej w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej (www.wsfoto.art.pl)
  • Warsztaty fotograficzne dla fotografów ślubnych w Akademii Nikona (www.akademianikona.pl)
  • Warsztaty z retuszu w Adobe Photoshop dla fotografów (www.arielgrabowski.pl)
  • Warsztaty fotograficzne Street Photo, prowadzone przez Adama Lacha w Instytucie Dziennikarstwa UW w Warszawie
  • Kameralne warsztaty aktu prowadzone przez Wacława Wantucha (www.waclawwantuch.com)
  • Warsztaty z fotografii kobiecej portret – prowadzone przez Anię Kondraciuk (www.aniakondraciuk.eu)
  • Warsztaty ciążowe w plenerze u Joanny Giez (www.littlebiglovephotography.com)

Podczas uroczystości / sesji zdjęciowych, pracujemy jako duet dwóch fotografów. Pokazujemy dwa różne punkty widzenia fotografii: kobiety i mężczyzny. Ciekawe połączenie. Pracujemy również jako osoby niezależne. Chcesz się przekonać? Skontaktuj się z Nami i umów się na spotkanie.

Jeśli zdecydujecie się na nasze zdjęcia, zapewniamy, że uczynimy wszystko aby Wasze fotografie były wyjątkowe. Dla nas fotografia to nie praca – fotografia to przygoda, która kryje wiele tajemnic, a my chcemy je odkrywać. Zdjęcia robimy takie, jakie sami chcielibyśmy mieć. Rozgośćcie się, czujcie się jak u siebie, oglądajcie nasze zdjęcia do woli, jeśli macie pytania – pytajcie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Nasz fotoblog