Wyjątkowe Chwile Fotografia – Sylwia Nader i Marcin Borkowski

Często zadawane pytania – FAQ


Zastanawiasz się nad ceną, wiemy że jest ona istotnym elementem Twojej decyzji w sprawie wyboru fotografa. Rozumiemy to doskonale i dlatego też staramy się tworzyć indywidualne kolekcje, tak aby jak najbardziej dopasować swoją ofertę do oczekiwań przyszłych klientów. Aby oszczędzić Wasz czas i pieniądze tworzę ofertę jak najbardziej optymalnie, tak aby nie wymagała dodatkowej kalkulacji typu: koszty dojazdu, koszty noclegu itp. Oczywiście mamy również przygotowane gotowe pakiety, być może któryś przypadnie Ci do gustu.


Liczba wykonanych zdjęć zależy od wielu czynników – m. in. od liczby osób, godzin czasu pracy, rodzaju sesji zdjęciowej. Minimalna ilość to 100 zdjęć, ale ta liczba różni się w zależności od wybranego pakietu fotograficznego. Zawsze staramy się oddać jak najwięcej zdjęć. Nie czujemy potrzeby kasowania zdjęć, aby było dokładnie tyle co w umowie. To Wasza pamiątka… 🙂


Uwielbiamy pracować na sesjach plenerowych. Dlatego też, przy fotografii ślubnej zawsze zachęcam do zrealizowania pleneru w innym dniu. 🙂 Sesja przeważnie trwa od 2 do 5 godzin, jednak osobiście nie lubimy ograniczać czasu jej trwania. Możemy zmieniać lokalizację i robić zdjęcia w różnych miejscach. Ale zawsze pracujemy tak długo, aż będziemy mieli pewność, że mamy dobry materiał zdjęciowy. 🙂


W swojej pracy zaufaliśmy linii top produktów dla profesjonalnych fotografów firmy NIKON. Posiadamy pełnoklatkowe profesjonalne lustrzanki: Nikon D800 i D610, które w połączeniu z jasnymi obiektywami Nikon, dają wyjątkową jakość zdjęć oraz pozwalają na pracę w najtrudniejszych warunkach. Posiadamy lampy błyskowe: Nikon SB-910 / SB-900, natomiast od czasu do czasu do stabilizacji używamy statywu Velbon Sherpa 600R. Zawsze staramy się korzystać jak najwięcej ze światła zastanego, aby najwierniej oddać klimat uroczystości. Nasze aparaty ponadto pozwalają nam na zapisywanie zdjęć bezpośrednio na dwóch kartach pamięci, co jeszcze bardziej zabezpiecza wykonane zdjęcia przed np. uszkodzeniem karty pamięć. Jeszcze nam się nie zdarzyła żadna awaria sprzętu, ale warto być przygotowanym na najgorsze, aby klient miał pewność że jego zdjęcia są bezpieczne.


Czasami zniżki są dostępne. Jeśli masz pytania w kwestiach budżetowych, skontaktuj się ze nami a z pewnością znajdziemy przysłowiowy „złoty środek”.


Najlepiej jak najwcześniej. 🙂 A serio termin na 100% rezerwuje podpisanie umowy. W przypadku fotografii ślubnej, to im bliżej daty ślubu tym mniejsza szansa na to, aby termin był wolny. Często zdarza się, że klienci kontaktują się z nami po miesiącu od otrzymania oferty, natomiast w między czasie termin jest już zajęty przez kogoś innego. Niestety nie możemy trzymać terminu bez podpisania umowy, w razie rezygnacji z naszych usług zostałbym w tym dniu bez pracy. Proszę mnie zrozumieć. Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj termin oraz podpisz z nami umowę na usługi fotograficzne.


Jak najbardziej! Jeśli tylko znajdziecie trochę czasu, to możemy zorganizować mini sesję plenerową w dniu Waszego ślubu.


Oczywiście! Przy zamawianiu każdego rodzaju sesji fotograficznej, przekazujemy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na płycie DVD lub na pendrive (przy reportażu ślubno-weselnym).


Wasze zdjęcia w pełni obrobione i gotowe do pokazania światu będą ok. 2 tygodnie po Waszym ślubie / sesji plenerowej. Jeżeli będziecie zainteresowani, to przy podpisywaniu umowy zamówcie dodatkowy link do indywidualnej podstrony ze zdjęciami. Dostaniecie link do Waszej prywatnej galerii, która będzie zabezpieczona hasłem.


Tak przeszliśmy Kurs Liturgiczny w zakresie fotografowania w czasie uroczystości liturgicznych. Miejsce: Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie Sekcja św. Jana Chrzciciela Centrum Formacji Liturgiczno-Biblijnej – legitymacje o numerze IX/002 i IX/036 uprawniają nas do fotografowania podczas uroczystości religijnych m.in.: chrztu, pierwszej komunii świętej, ślubów.